Konya Bilgisayar Servisi

Konya Bilgisayar Teknik Servisi

Konya Bilgisayar Teknik Servisi

Bilgisayarlar günlük hayatımızda sıkça kullandığımız artık gerçek dünya ile de somut bağların kurulmasına yardımcı olan internet platformuna bağlantı araçlarımıdandır.

Son yıllarda cep telefonlarının gelişmesi ve kullanım kolaylığının bilgisayarlara göre daha kolay olması sebebi ile bilgisayarlarda kişisel kullanım oranları düşmüştür.

Cep telefonuna göre kullanım oranları düşse de bilgisayarların kullanım alanlarına göre düşmediği hatta arttığı alanlar da mevcuttur.

Günümüzde bireysel, ticari ve kamu kurumlarında bilgisayar kullanım oranı hayli artmıştır.Özellikle ticari alanlarda hayli artan bilgisayar ve sistemlerinin artışının temel nedenleri Muhasebenin önemi,Pazarlama ve Otomasyon sistemlerinin gelişmesi başta olmak üzere bir çok sebepten dolayı artmıştır.

Küçük işletmelerde dahi hızlı ve güvenilir muhasebe sonuçları için muhasebe kullanımı bir gereksinim halini almıştır.Bu tür işletmeler başlangıçta mesafe ile baktıkları bu konuya zaman içerisinde kolaylığı ve uygulanabilirliğinin örneklerini gördükçe etkileşime girmişler ve bu etkileşim sonucunda bilgisayar platformunu tercih etmişlerdir.

Bilgisayarın kullanım kolaylığından dolayı artış göstermesi, bu alanda arıza ve tamir konularında da önemi de artırmıştır. Özellikle dış ticaret faaliyetleri yürüten firmalar ile , bilgisayar destekli hizmet veren bireysel firmalar konu üzerinde hassas yaklaşım göstermektedir.

Bilgisayar dünyasında tamir denilince akla gelen “Format Atma” deyimi, bilgisayar arızası denilince akla ilk gelen husustur. Bilgisayardan çok az anlayan insanların bile kolaylıkla kurabileceği ama yasal olmayan nesne tabanlı bilgisayar yazılımı, Windows yükleme günümüzde hayli kolay görünmektedir.Aslında her işin olduğu gibi bu işlerinde püf noktası,mesleki bilgi birikimi ve yasal şartları vardır.

Konya Bilgisayar Tamir ve Konya Bilgisayar Teknik Servis hizmetini  Bireysel ve Kurumsal firmalar için hızlı ve güvenilir bir şekilde sunuyoruz. Yerinde hizmet anlayışı ile hızlı şekilde kalıcı çözüm bulma konusunda yeterli tecribe ve birikime sahibiz.

Bilgisayar kurulumlarında normal kullanıcıların dahi bilgisayarı kurabileceklerini söylemiştik. Aslında Bilgisayar Teknik Servisi adı altında hizmet verenler dahi bir çok özelliği ve en basit görünen kurulum özelliklerini bilmemektedir.Örnek verecek olursak Windows 7 x32 ve x64 olmak üzere farklı bit özelliklerine sahip iki alt yapı sunmaktadır.Bilgisayarınızın hangi alt yapı ile daha verimli çalışacağını bilmek gerekir, bu işte tecrübe ister.

Diğer bir konu Windows7 sürümleri olan Starter, Home Basic, Home Premium, Professional, Ultimate ve Enterprise sürümlerinin tam olarak hangi özelliklere sahip olduğunu bilmeden kurulum yapanlar var malesef.

Konu Açılmışken Windows7 Sürüm Özellikleri Şu Şekildedir;

Bilgisayar sistemsel arızalarının çözümü konusunda bizlere ulaşabilir hızlı ve güvenilir çözüm önerilerimizden faydalanabilirsiniz.

Bilgisayar Donanımsal Arızaları

Bu alanda sizler için önce işlem sonra ücret prensibi ile, öncelikle hasar ve arıza tespitini yapıyoruz. Bünyemizde bulunan yedek parçalarımız ile bilgisayarınızı çalışır hale getiriyoruz. Daha sonra bilgisayarınızı farklı test işlemlerine tabii tutuyoruz.Bu işlemler neticesinde bilgisayarınızın arıza tespiti yapılmış olup size gerekli bilgilendirmeyi yapıyoruz.

Değişen her bir parçanın eski çalışmayan parçasını sizlere veriyoruz.

Değişen parçalar firma garantimiz altında olup 1 yıl içerisinde aynı arıza tekerrür ederse herhangi bir ücret almadan tamir işlemini ücretsiz yapıyoruz.

Konya Bilgisayar Servisi olarak Tüm Konya’ya hizme veriyoruz.

Ağ sorunlarınız, UPS Sorunlarınız gibi tüm dahili ve harici bileşenler için teknik destek hizmetimiz mevcuttur.

Bizlerden detaylı bilgi almak için 0507 399 00 05 nolu telefon numarasını arayabilir dilerseniz iletişim bölümü formumuzu doldurarak aynı gün içerisinde detaylı bilgi alabilirsiniz.

 

Yorumlar kapatıldı.